Haunted Moon Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 l u u l u .x ( adăugaţi un ' is here ' şi apoi daţi click )

In jos 
AutorMesaj
l u u l u .x
Official Ghost Member



feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 26
Localizare : Bistriţa - Năsăud
Data de inscriere : 12/09/2009

l u u l u .x ( adăugaţi un ' is here ' şi apoi daţi click ) Empty
MesajSubiect: l u u l u .x ( adăugaţi un ' is here ' şi apoi daţi click )   l u u l u .x ( adăugaţi un ' is here ' şi apoi daţi click ) EmptySam Sept 12, 2009 2:42 pm

Deci, salut tuturor de pe acest site puţin cam inactiv - voi încerca să reînviu atmosfera cu mai multe postări pe la diferite topicuri, chiar dacă nu vor fii sub trei rânduri sau sub trei cuvinte, şi voi încerca să scriu corect cu tastatura mea recent achiziţionată înainte de a face prezentările între fiinţa mea şi voi, utilizatori ai acestui site.

Mă numesc Luisa Francesca, dar prietenii îmi spun Lulu, dar puteţi să-mi spuneţi şi universum sau cu oricare alt pseudonim, care să se lege de pasiunile mele, de mine, de numele meu. Am unsprezece ani şi sunt pasionată de fenomenle paranormale, de cărţi şi de desen, şi îmi doresc s-o iau pe altă rută aleasă de mulţi, dar parcursă pe de-antregul doar de cei care îşi doresc cu adevărat acest lucru.

Întrebări?

Scuze că am scris prea puţin No
Sus In jos
 
l u u l u .x ( adăugaţi un ' is here ' şi apoi daţi click )
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Haunted Moon Forum :: ~ About us ~ :: Welcome-
Mergi direct la: